ŞAHİN TEKNİK TASARIM

Join the forum, it's quick and easy

ŞAHİN TEKNİK TASARIM

ŞAHİN TEKNİK TASARIM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞAHİN TEKNİK TASARIM

ONEMLI; Buraya Mesaj Atmak Icin Lutfen BURAYA TIKLAYINIZ

SolidWORKS, 3DS MAX,MasterCAM Bölümlerine acilen moderatör aranıyor.Başvurmak için tıkla

Ayda 1000 mesaj yollayana AVEA faturasız hat hediye!!

ÖZGÜ NAMAL

SAHİN
    SAHİN
    Admin

Erkek
    İş/Hobiler : tornacı
    Rep Puanı : 1474
    Rep gücü : 6

KONU ÖZGÜ NAMAL

Mesaj tarafından SAHİN 2009-01-14, 19:45

ÖZGÜ NAMAL Ozgu_namal15028 Aralık 1978 İstanbul doğumludur Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Duygu adında bir erkek kardeşi var. Daha önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu`nda oyunculuk eğitimi almıştır. Dans eğitimi de görmüş olan Namal`ın sinema ve tiyatro en büyük tutkusuyken, fotoğraf da hobileri arasında yer almaktadır. Profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu'nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğuna başlamıştır.

Doğum: 28 Aralık 1978, Üsküdar-İstanbul
    Eğitim: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
    Aile: Annesi Akile Hanım, üniversite mezunu ve emekli bir devlet memurudur. Babası Kubilay Bey, lise mezunu ve tekstil ticaretiyle uğraşmış, şu anda emeklidir. Özgü Namal doğma büyüme Üsküdarlıdır. İlköğretim ve lise eğitimini de Üsküdarda almıştır. 2007 yılında Mutluluk adlı filmdeki rolü ile Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.

Forum Saati 2024-05-16, 11:42